Disa ide fantastike, si ta ndriçoni oborrin e shtëpisë tuaj!

Tani që ditët janë bërë më të gjata dhe jemi në verë, është koha t’i hidhni një sy oborrit tuaj, për të bërë disa ndryshime.

Që të jetë më tërheqës, dritare.net ju sugjeron jo vetëm organizim dhe mbjellje lulesh, por edhe ndriçim.

Pas perëndimit të diellit, koha në oborr të shijon në maksimum, ndaj një pamje magjepsëse e oborrit nuk do të ishte kurrë gabim.

LEXO DHE :  Vera Grabocka, Timo Flloko dhe një zemër e madhe e kuqe

Në galerinë më poshtë, gjeni disa ide sesi mund ta ndriçoni oborrin tuaj, në bazë të hapësirës që keni. Mos i humbisni fotot që dritare.net sjell për ju!/E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.