Dikur shokë të ngushtë, sot armiq/ Ja çfarë thotë Enca për Noyzin!

Enca Haxhia dhe Rigels Rajku (Noyzi) ishin dikur miq të ngushtë dhe prishja e marrëdhënieve mes dy këngëtarëve u komentuan gjatë në mediat rozë.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” Enca u pyet nëse ka zhvillime të reja në marrëdhënien e tyre, por këngëtarja shmangu pyetjen dhe nisi të flasë për klipin e saj më të të ri.

LEXO DHE :  Tifozët kosovarë mirëpresin Anglinë në mënyrë të veçantë

“Të ka ngelur skenari në 2016-ën se s’ka mundësi. Unë them skenar i vjetër…”, shtoi këngëtarja./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.