Digjen dy makina në Elbasan, para Drejtorisë së Policisë

Dy makina janë djegur gjatë orëve të natës në Elbasan, para Drejtorisë së Policisë.

Mësohet se një nga automjetet në pronësi të Hysen Hsekiut, tip Volsvagen, është djegur plotësisht, ndërsa makina tjetër tip Skoda, në pronësi të Bledar Hoxhës, është djegur pjesërisht.

LEXO DHE :  Shtyrja e negociatave, Basha: Edhe pse i pritshëm është një lajm i hidhur

Makinat ishin të parkuara pranë njëra-tjetrës, dhe nga verifikimi i kamerave të sigurisë së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan është mundur të identifikohet autori./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.