Dielli, një artist i keq tatuazhesh

Doni që të keni tatuazh, por nga frika e këtij angazhimi nuk e keni bërë? Epo, merrni disa këshilla nga këta njerëz dhe provoni tatuazhin e përkohshëm nga dielli. Sido që të jetë, do të jetë e dhimbshme.

Dritare.net dëshiron që ju të kaloni pushime të bukura këtë verë, të mbushura me kohë të lirë dhe aktivitete argëtuese, por ndonjëherë është dielli ai që ta prish ditën. Foto e mbledhura nga dritare.net tregojnë sa të pafat janë njerëzit që kanë ndenjur gjatë në diell, apo kanë harruar kremin anti-diell në shtëpi, dhe kanë zbukuruar trupin e tyre me tatuazhe qesharake./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ekspertja e familjes mbretërore: Mbretëresha, e para që nxiti dovorcin e Dianës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.