Dhuratat më romantike të Shën Valentinit i gjeni këtu!

Edhe pak ditë na ndajnë nga Shën Valentini dhe të gjithë duhet t’i kemi bërë gati dhuratat për partnerin/en. Për t’ju bërë juve të ndiheni sa më të veçantë, dhe të krijoni një mendim akoma më të bukur dhe romantik tek e dashura juaj, dritare.net ka sjellë dhuratat më romantike për këtë Shën Valentin. Edhe pse e dashura e juaj thotë se nuk ka nevojë për asgjë në çdo rast, qoftë edhe për Shën Valentinin, do të donte të merrte diçka nga juve. Një dhuratë e vogël, por me domethënie të madhe do t’ju bëjë juve edhe më romantikë në sytë e të dashurës suaj.

LEXO DHE :  Konstituohet Këshilli Bashkiak i Shkodrës, ja kush u zgjodh kryetare!

Pako me çaj/ Nëse partneri/ja e ka qejf çajin, ja pra ku  e keni dhuratën!

Zbuloni në fotogalerinë më poshtë, dhuratat më romantike që mund të bëni për Shën Valentin./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 

 

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.