Dhunohet biznesmeni në Tiranë, 5 persona i zunë pritë

Persona të panjohur kanë dhunuar një biznesmen pranë banesës së tij në “Komunën e Parisit”, në Tiranë.

Ngjarja mësohet se është shënuar në mesnatë dhe Andrea Zoga, pronar i disa fast food-ve dhe restoranteve në Tiranë  është dërguar në spital me plagë në kokë dhe në trup.

 

Sipas dëshmisë së biznesmenit personat që e kanë sulmuar ishin me një makine tip ‘Golf’.

Ata i kanë zënë pritë pranë banesës së tij në rrugën “Merdar Shtylla” dhe e kanë sulmuar.

Ora News informon se biznesmeni ka denoncuar edhe më herët kërcënimet ndaj tij, por çështja është pushuar në prokurori./oranews/

LEXO DHE :  Le të ketë vrasje dhe luftë civile/ Shoqërohet në polici ish-deputeti i PD

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.