Dhuna ndaj grave/ Ministria e Drejtësisë lyhet me gjak

Gratë dhe vajzat e kryeqytetit janë mbledhur ditën e sotme në një protestë kundër dhunimit të tyre.
Kjo protestë vjen pas vrasjes nga ish-bashkëshorti i saj gjykatësja Fildes Hafizi.
Në protestën e tyre gratë dhe vajzat kanë hedhur bojë të kuqe në muret e Ministrisë së Drejtësisë./ I.M-dritare.net

LEXO DHE :  Moti/Ja sa do të arrijnë temperaturat sot!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.