Dhe mbretërorët me nofka. Shikoni si e thërret princeshë Eugenie motrën e saj!

Mbretërorët nuk kanë vetëm tituj që tregojnë status të lartë, por edhe nofka që i bëjnë ata njerëz si ne, të thjeshtë.

Për shembull, sot Princeshë Eugenie, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ka zbuluar se motrën e saj, Princeshën Beatrice, e thërret Beabea.

Në urimin për ditëlindje, ajo i shkruan: “Ti ke qenë shefja ime para se unë të lindja. Tani vazhdon të jesh shoqja dhe motra më e mrekulueshme. Gëzuar Ditëlindjen BeaBea!!”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Harroi xhamin e makinës hapur, shikoni çfarë i bëjnë macet aty brenda!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.