Detajet/ Si ndodhi vrasja në Vlorë. Autori qëlloi mbi familjarët e tij

Ridvan Zykaj 24-vjeç, ka vrarë 8 familjarë të tij, pasditen e së premtes në fshatin Resulaj të Selenicës.

Sipas raportimeve, Ridvan Zykaj ka hyrë fillimisht në shtëpinë e gjyshërve të tij, duke i qëlluar ata me kallashnikov.

Më pas ai ka vrarë  2 anëtarë të familjes së xhaxhait të tij.

LEXO DHE :  Vidhnin lekët e pasagjerëve, arrestohen dy punonjës të aeroportit të Rinasit

 

Pas këtyre vrasjeve, ai ka shkuar tek shtëpia e xhaxhait tjetër ,për të vrarë edhe 4 persona të tjerë, respektivisht duke shuar një familje, dy bashkëshortët dhe dy fëmijët e tyre./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.