Detajet/ Nëna vret të bijën 13-vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babrru.

Xhevat Brahja, ka dërguar vajzën e tij në spital, dhe në momentin e dërgimit në spital ajo ka pasur plagë, që në fillim kanë qenë të vështira për tu identifikuar nëse janë me mjete prerëse, ose me armë, por tanimë është konfirmuar se e mitura është vrarë me armë zjarri në bark.

Sipas Panorama, në momentin që babai i viktimës ka shkuar në shtëpi, ka gjetur vajzën e mbuluar me gjak, dhe në shtëpi kanë qenë edhe nëna e vajzës, vëllai dhe bashkëshortja e tij.

LEXO DHE :  Kapen 11 kg heroinë në Portin e Durrësit, pranga 50-vjeçarit

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, dhe ka marrë në pyetje familjarët, nëna e vajzës nuk ka dhënë detaje, ndërsa vëllai dhe nusja  e tij, nuk e kanë dhënë ende dëshminë, pasi janë shurdh-memecë dhe ende nuk është gjetur një specialist për të komunikuar me to.

Mendohet se nga të dhënat e para, dyshohet se vajzën e ka vrarë e ëma e saj./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.