Detaje të reja/ Vrasja e bariut në Tropojë, identifikohet autori

Një bari është vrarë ditën e djeshme në Tropojë dhe sot është bërë i mundur  identifikimi i autorit.

Nga policia mësohet se, ngjarja ka ndodhur në zonën e bjeshkëve në Tropojë, dhe viktima është Tahir Bajraktari.

Autori, shtetasi N.L, 54 vjeç, dyshohet se e ka vrarë me armë zjarri Bajraktarin, në banesën e tij, në bjeshkën e Doberdolit, Tropojë Fshat. Ende nuk është bërë e mundur kapja e autorit, por policia po punon për nxjerrjen e tij para drejtësisë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Situate e rëndë në Tropojë, PD sulmon KZAZ

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.