Dëshmia e prindërve/ Ja çfarë mund ta ketë shtyrë 24-vjeçarin për të kryer masakrën!

 

Forcat e policisë, Renea, FNSH dhe Forcat Delta po vijojnë operacionin për kapjen e 24-vjeçarit Ridvan Zykaj i cili pasditen e së premtes vrau 8 persona.

Prindërit e 24-vjeçarit janë marrë në pyetje nga policia e Vlorës.

“Top Channel” mëson se prindërit kanë konfirmuar para hetuesve se njëra nga gratë e mbetura viktimë e kishte fyer djalin e tyre, duke e akuzuar për vjedhje.

LEXO DHE :  Shkapetja e dytë e Ramës me “ancien régime”!

Ai ishte ngritur nga tavolina për t’u larguar, e më pas ndodhi ajo çfarë dihet, masakrimi i 8 personave të një fisi. Por, prindërit këmbëngulin se nuk e dinë se ku e ka gjetur armën vrasësi, pasi siç janë shprehur, nuk kanë mbajtur kurrë armë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.