Deputeti shqiptar sfidon Putin, shfaqe i zhveshur në dëborë

Pak ditë më parë Presidenti rus Vladimir Putin u shfaq i zhytur në ujë përtej temperaturave nën zero që mbizotërojnë në Moskë.

Por duket se një deputet shqiptar ka vendos që të sfidojë Putinin.

Bëhet fjalë për Bekë Berishën, deputet i partisë së Ramush Haradinajt në Kosovë i cili është shfaqur i zhveshur në dëborë.

LEXO DHE :  Të gjithë sytë te fustani i Kim Kardashian, në eventin e famshëm!

Por, jo vetëm kaq, deputeti shqiptar shfaqet edhe duke u larë në liqen me temperaturat e akullta./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.