Deputetët e opozitës dorëzojnë mandatet, në Kryesinë e Kuvendit

Kreu i PD-së Lulzim Basha, Kreytarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe deputetë e opozitës së bashkuar kanë nisur të dorëzojnë mandatet e tyre në Kryesinë e Kuvendit.

Basha dhe të gjithë me radhë dorëzuan mandatet e tyre të deputetit.

LEXO DHE :  Muç Nano: Ramës i njoh vetëm një meritë pas tërmetit!

Protesta e opozitës e cila nisi të Parlamenti, u zhvendos në Kryesi, me thirrje të Bashës.

Pas dorëzimit të mandatit,  ata largohen sërish nga Kryesia në drejtim të selisë së PD-së./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.