Pas overdozës, Demi Lovato del për herë të parë në publik

Demi Lovato ka bërë daljen e saj publike, pas overdozës, në korrik.

Këngëtarja 26-vjeçare, duket se e ka mbledhur veten, pas shtrimit në spital dhe trajtimit. Në foton e fundit, Demi duket tejet e lumtur.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 19 qershor 2019

demi lovato mom

Ajo shfaqet e relaksuar, e veshur sportive së bashku me një mikeshën e saj dhe qenushin e saj përdore.

Siç duket, Demi e paska kaluar gjithë periudhën e vështirë në jetën e saj./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.