Del videoja/ Ja momenti i rrëzimit të helikpterit të presidentit të Leiçesterit!

Dy ditë më parë pas rrëzimit të helikpterit kanë humbur jetën Presidenti i klubit të futbollit Leiçester City, Vikai Srivaddhanaprabha dhe 4 persona të tjerë.

Tanimë janë publikaur edhe pamjet e rënda të rrëzimit të helikopterit të kapura nga kamerat e sigurisë.

LEXO DHE :  40 vjet nga marrja e çmimit Nobel. Ja fjalimi emocionues i Nënë Terezës!

Në video shfaqet momenti i ngritjes së helikopterit, dhe pak sekonda më vonë rrëzimi i tij pas një defekti teknik./ I.M-Dritare.net

Momenti i perplasjes se helikopterit on Vidnews.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.