Dekani i Juridikut kërkesë ministrisë: Duam ambiente për të vazhduar mësimin

Dekani i Fakultetit Juridik, Artan Hoxha, nisur nga situate e fundit e krijuar në fakultetin që ai drejton, ku disa studentë vijojnë akoma ngujimin i është drejtuar me një kërkesë Ministrisë së Arsimit.

Hoxha kërkon që të sigurohen ambiente për të zhvilluar mësimin në rrjedhën normale për të gjithë studentët që duan të rikthehen në auditore./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Nga Albana Osmani tek Adriana Lima: Si u veshën gratë e famshme në galanë amfAR

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.