Dasma mbretërore po vjen! Princi po përgatitet për hakmarrje

Princi William ka zbuluar se hakmarrja do jetë e ëmbël kur të bëhet shoqëruesi i parë i dhëndrit në dasmën e Princit Harry, e cila do jetë muajin e ardhshëm.

Princ Harry, që do martohet me Meghan Markle me 19 maj në kështjellën Windsor ka qenë personi që ka ndihmuar më shumë në organizimin e dasmës së Dukës së Kembrixhit me Kate Middleton në 2011.

Ndërsa fliste për gazetarët, Princ Harry zbuloi se duhet t’i ulej në gjunjë vëllait për t’ia bërë këtë kërkesë, nga e cila William u entuziazmua.  Princ William ka qenë në vëmendjen e mediave këto ditë, ku të gjithë po presin emrin e djalit të tij të porsalindur.

Para dasmës në 2011, princ Harry tha se fjalimi i tij do të turpëronte dhe do bënte që ti binin flokët princit William. Tani pritet rradha e dukës për të parë se si do/hakmerret për vëllain e tij të vogël./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Tre këshilla nga Dojna Mema, nëse doni t’i futeni televizionit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.