Dasma mbretërore/ Fotot më të bukura nga martesa e princeshë Eugenias me Jack Brooksbank

Dritare.net ju sjell disa nga foto më të bukura të dasmës mbretërore. Si u vesh nusja, princeshë Eugenia, si u veshën të ftuarit, momente nga ceremonia e martesës së Eugenias me Jack Brooksbank, dhe gjithçka nga dasma, i gjeni në fotogalerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Basha: 30 qershori nuk është dita e zgjedhjeve, por fundi i regjimit të Ramës


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.