Dashuroni këpucët e larta? Ja trendet e fundit për këtë dimër!

Jemi në muajin dhjetor, dhe dimri është këtu. Veshja është një problem më vete këto kohë, pasi kërkojmë të dukemi bukur dhe ngrohtë.

Nëse për veshjen e keni gjetur zgjidhjen, dritare.net do ju japë edhe disa ide se çfarë të vishni nga këmbët, nëse jeni vajza që i dashuroni takat.

LEXO DHE :  A po e bllokon Ilir Meta SPAK-un, si Gjykatën Kushtetuese?

Çizmet dimërore dhe me takë, janë një zgjedhje shumë elegante nga vajzat, prandaj, nëse gjithmonë dëshironi të dukeni bukur dhe me shije, hidhini një sy galerisë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.