Dashuroni këpucët e larta? Ja trendet e fundit për këtë dimër!

Jemi në muajin dhjetor, dhe dimri është këtu. Veshja është një problem më vete këto kohë, pasi kërkojmë të dukemi bukur dhe ngrohtë.

Nëse për veshjen e keni gjetur zgjidhjen, dritare.net do ju japë edhe disa ide se çfarë të vishni nga këmbët, nëse jeni vajza që i dashuroni takat.

LEXO DHE :  Greta Thunberg personazhi i vitit/Trump: Kjo është qesharake

Çizmet dimërore dhe me takë, janë një zgjedhje shumë elegante nga vajzat, prandaj, nëse gjithmonë dëshironi të dukeni bukur dhe me shije, hidhini një sy galerisë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.