Dashamir Shehi flet për pijen: Po të kisha mundësi do t’i rikthehesha

I ftuar në “A Show” në “News 24” deputeti i PD, Dashamir Shehi, ka folur për marrëdhënien me pijen.

Shehi ka thënë se pija është mënyrë jetese, dhe po të kishte mundësi do i rikthehej.

Dua të flas në përgjithësi për marrëdhënieneme ekstravagante me pijen

Po të kisha mundësi do t’i rikthehesha, është një mënyrë jetese në Shqipëri, për të bërë show, për të thenë gjëra që nuk thuhen pa një gotë para. Shpeshherë ka ndonjë shpenzim kush është më saraf.

LEXO DHE :  Video/ Shihni si e surprizojnë kolegët Drini Zeqon, pak para nisjes së lajmeve!

Të ka bërë përshtypje Winston me marrëdhënien e tij me pijet e forta

Unë e mbaj mend kur hyri Regan në Shtëpinë e Bardhë tha se këtë vend e kanë bërë njerëz që mbanin puro dhe gotë, pra burra me karakter që duronin situata. Fatkeqësisht në Shqipëri kanë fituar vese të tjera që ky vesi i vogël u zhduk./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.