Dalin pamjet/ Momenti kur Flamur Noka dhe deputetë të PD dhunojnë efektivin brenda Policisë së Tiranës

Në videon që kemi sjellë për ju shihet qartë dhunimi i efektivit brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës nga ish-Deputeti Flamur Noka dhe deputetët të tjerë të PD.

Video i përket datës 16 shkurt 2019, kur ish-deputetët e PD Flamur Noka, Klevis Balliu, Enekelejd Alibeaj, Gent Strazimiri etj hynë në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

LEXO DHE :  Ja si po i përzëmë investimet e huaja nga Shqipëria!

Sjellja e Nokës nuk është aspak sjellja e një ligjvënësi pasi në video duket qartë kur tërheq me forcë nga koka një efektiv që po hynte në zyrën e drejtorit të Policisë.

Ndërkohë policia e shteti pavarësisht videos ku duket qartë dhuna, nuk ka referuar ngjarjen në prokurori./ e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.