Dalin fotot e para/ Elsi Hysaj i jep fund beqarisë, me trashëgime kampion!

Mbrojtësi i kombëtares Elseid Hysaj ka vendosur t’i jap fund beqarisë, duke lidhur kurorë me bukuroshen Fiorenza Lestakaj.

Ceremonia e martesës zhvillohet mbrëmjen e sotme, në një festë madhështore në Shkodër, në Kalanë e Rozafës.

LEXO DHE :  Tërmeti ka përmbysur fabulën politike

Në disa foto të publikuara, ai shihet teksa vjen bashkë me partneret e tij në mes të skenës, duke kërcyer të dy bashkë./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.