Dalin fotot dhe videot e para nga dasma e Gjikos dhe Elitës

Mbrëmjen e sotme, këngëtari shqiptar, Gjiko dhe moderatorja, Elita Rudi kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre.

Sapo janë publikuar edhe fotot e dasmës së çiftit. Megjithëse, çifti lajmëroi se, dasma nuk do të bëhej në prani të mediave, por kjo nuk u ka shpëtuar rrjeteve sociale, të cilat u tejmbushën me foto dhe video nga dasma e çifti. Më poshtë keni pamjet nga dasma e Gjikos dhe Elitës. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Sot protesta e opozitës, ja sa forca policie do të jenë në terren!

 

 

View this post on Instagram

 

Nusja me e bukur ? Urime martesa @elita.rudi

A post shared by Artistët Shqiptarë ???? (@artistet_shqiptare) on

 

 

View this post on Instagram

 

Urime martesa Gjiko & Elita ♥️ u trashegofshi me shume femije ♥️

A post shared by Artistët Shqiptarë ???? (@artistet_shqiptare) onPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.