Dalin foto/ Ja kush është Xhisiela Maloku 

 

Që prej mesditës së 27 shtatorit, politika, media dhe shoqëria civile kanë folur vetëm për Xhisielën, vajza e cila u dhunua nga djali i deputetit të PS-së Rrahman Rraja.

Por edhe pse të gjithë flisnin për të, ajo nuk ishte shfaqur me fytyrë, pasi deklaronte se ndihej e frikësuar.

Sot pasi polica e ka marrë në mbrojtje, e reja që akuzon djalin e deputetit të PS për dhunë të vazhdueshme, kërcënime dhe përndjekje, ka vendosur që të tregojë se kush është.

LEXO DHE :  Sapo merr detyrën e presidentit të Ukrainës, komediani shpall zgjedhje të parakohshme

Pritet që Xhisiela të rrëfejë me zë dhe me figurë të gjithë historinë, dhe të vërtetat e saj, sonte në Open, Top Channel./dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.