Dafina Zeqiri dhe Tayna publikuan këngë bashkë, por ja çfarë ju thotë Rita Ora!

Dafina Zeqiri dhe artistja me e re, Tayna, kanë publikuar një këngë bashkë, e cila është mirëpritur mjaftë mirë jo vetëm nga publiku, por dhe nga artistët.

Kjo këngë që po bën namin momentalisht, është komentuar publikisht nga Rita Ora.

Përmes një postimi në Instastory, Rita Ora, shpreh vlerësimin e saj për dy artistet, ku thotë se vajzat kosovare jo vetëm dinë të këndojnë, por janë vetëvetja, inspiruese dhe që shfaqin liri për t’u treguar të tjerëve se duhet të fluturojnë.

LEXO DHE :  Sjelljet e nënave shtatzëna që ndikojnë negativisht te bebet!

“E dua këtë këngë, më keni bërë shumë të lumtura”, shkruan ndër të tjera Ora./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.