Daddy Yankee i vjedhin bizhuteritë me vlerë marramendëse

Yllit botëror Daddy Yankee i këngës “Despacito” i janë vjedhur disa bizhuteri floriri dhe diamante në një hotel në Spanjë.

Atij i janë vjedhur bizhuteri me vlerë 2 milionë dollarë dhe 2.500 dollarë kesh .

Grabitja ka ndodhur gjatë kohës që këngëtari ka qenë jashtë hotelit.

LEXO DHE :  Foto/ 8 gra magjepsëse, që në të vërtetë kanë lindur meshkuj!

Policia ka filluar menjëherë hetimet për incidentin dhe po përpiqet të gjejë identitetin e autorit, i cili ka bindur sigurimin të hapë kasafortën./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.