Cila është Zhulieta e Luan Ramës?

Kandidati i PD në Shkodër Romeo Gurakuqi tha për dritare.net, se Meta duhet të shkarkohet nga posti i Presidentit, sepse ka shkelur kushtetutën. Por, nënkryetari i LSI, Luan Rama i është përgjigjur me ironi: “Mirë që Romeo nuk e njeh kushtetutën, por Zhulieta çfarë mendon?

LEXO DHE :  Foto të rralla nga koncerti i parë i Led Zeppelin

Dihet që Romeo Gurakuqi është historian dhe shumë serioz. Ndërsa Luan Rama është tip më poetik, ndaj Zhulietën ta kërkojë te vetja ose te lista me vajza e LSI, që mund ta lëmë pa mandat këtë herë./dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.