Cila është Zhulieta e Luan Ramës?

Kandidati i PD në Shkodër Romeo Gurakuqi tha për dritare.net, se Meta duhet të shkarkohet nga posti i Presidentit, sepse ka shkelur kushtetutën. Por, nënkryetari i LSI, Luan Rama i është përgjigjur me ironi: “Mirë që Romeo nuk e njeh kushtetutën, por Zhulieta çfarë mendon?

LEXO DHE :  Mariza Ikonomi: Do t'ia nxij jetën Gent Hazizit!

Dihet që Romeo Gurakuqi është historian dhe shumë serioz. Ndërsa Luan Rama është tip më poetik, ndaj Zhulietën ta kërkojë te vetja ose te lista me vajza e LSI, që mund ta lëmë pa mandat këtë herë./dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.