Çifti i aktorëve të famshëm turq merr vendimin e papritur, fansat dëshpërohen!

Halit Ergenç dhe gruaja e tij Bergüzar Korel kanë njoftuar se këtë sezon nuk do të marrin pjesë në asnjë projekt.Aktori i njohur Halit Ergenç një ditë më parë është parë në një qendër tregtare.Dyshja e aktorëve së fundmi luanin në serialin, ‘Vataman Sensin’   (Atdheu im je ti) dhe mbas përfundimit të serialit,ikën me pushime bashkë me djalin e tyre.

LEXO DHE :  Dënimi ndaj Salianjit është realisht penalizim i opozitës

Halit Ergenç i cili ka përfunduar pushimet verore, u pyet nëse do të marrë pjesë në ndonjë projekt të ri  këtë sezon, por ai shpjegoi se as ai dhe as bashkëshortja e tij Berguzar Korel nuk do të jenë pjesë e ndonjë projekti këtë vit./M.S-Dritare.net

Related image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.