Chiara Ferragni tregon si e festoi Shën Valentinin dy vite më parë!

Blogerja  famshme italiane Chiara Ferragni është shumë  e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale si shkak i jetës dhe stilit që ajo ka.

Blogerja poston pothuajse cdo moment nga jeta e saj profesionale dhe ajo private.

Këtë herë përnmes një postimi në Instagram ka kujtuar një moment nga dita e Shën e Valentinit parah në 2017.

LEXO DHE :  Ilva Tare uron natën e mirë, me foton e ëmbël të fëmijëve të saj

Bashkëshorti i saj, Fedez i veshur me një pulovër të kuqe në formën e krahëve të një ëngjëlli shfaqet në një video të shkurtër është ajo që ka postuar Chiara. Krahas videos blogerja tregon se kjo videon i takon Shën Valentinit të 2017 dhe e shoqëron me dis aemoji duke qeshur me lot./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.