Champions League/ Përfundojnë 6 takimet, 21 gola,  ja rezultatet!

Kannë përfunduar 6 takimet , e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Në këtë takime, nuk kanë munguar as surprizat.

Kështu, Barcelona ka fituar 4:0 ndaj PSV, Inter ka mposhtur 2:1 Tottenhamin e Anglisë, Liveruli ka mundur PSG me rezultatin 3:2./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Detajet/ Ra nga 200 metra lartësi në Shkumbin, e shpëton rripi i sigurimit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.