Champions League, ja dy supersfidat e mbrëmjes!

Mbrëmjen e sotme është rikthyer Champions League dhe nis me dy supersfida për fazën 1/8-ve.

Champions League rikthehet sot me dy supersfida të tjera, të vlefshme për fazën e 1/8-ve.

Në “Anfield”, Liverpooli do të përballet me Bayern Munich.

Liverpuli, sezonin e kaluar shkoi deri në finale e Championsit, por u mund nga Real Madridi.

Edhe këtë sezon ata janë një ndër ekipet më favorite për të shkuar në finale, ndonëse jo për ta fituar.

Edhe Bayern paraqitet në formë të mirë dhe pritet të dhurojë spektakël.

Ndeshja e dytë është mes Barcelonës dhe Lyonit, e cila do të luhet në Francë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Djegia e KZAZ në Shkodër, Jozefina Topalli: Ai që pengon të drejtën e votës nuk është demokrat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.