Çfarë ndodhi? Zhduket intervista e shumëpritur e Neymar

Një ndër futbollistët që ka zënë faqet e para të shtypit botërorë të sportit, edhe këtë sezonë ka qenë lojari i PSG, Neymar, pasi e ardhmja e tij në këtë ekip është vënë në pikëpyetje, dhe një lëvizje e re tek Barcelona është përfolur mjaft në media.

Por, një e papritur ka ndodhur në Brazil, ku Neymar kishte dhënë në intervistë ekskluzive, dhe thuhet se aty ka folur për të ardhmen e tij.

Intervista, që ishte parashikuar të ndodhte të premten, është shtyrë për këtë të hënë, por as të hënën nuk u transmetua.

LEXO DHE :  Vritet 23-vjeçari në Elbasan, plagoset një tjetër i ri

Mediat e huaja shkruajnë se makina e gazetarit është vjedhur pak pasi lojtari i PSG ka folur me të.

Mendohet se karta që ishte regjistruar intervista ësht zhdukur, ndërsa disa zëra thonë se një kopje e intervistës mund të postohet në kanalin e Youtube Oh My Goal, që thuhet të ketë pasur një kamerë tjetër duke xhiruar./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.