Çfarë fshihet pas përplasjes? Sonte debat në “Dritare me Rudinën”

Protesta e opozitës, pritshmëritë dhe rezultati. Basha apo Berisha e organizoi atë realisht dhe pse u mbyll papritur, ndërkohë që ishte paralajmëruar një protestë pa afat. Si ndikoi mesazhi i ndërkombëtarëve?

Çfarë synuan protestuesit që thyen xhamat e kryeministrisë? A shkeli ndonjë ligj garda me gazin që hodhi mbi ta?
A do t’i djegë praktikisht opozita mandatet e deputetëve apo është një bllof siç shprehet Rama? Nëse vendimi merr jetë, a do të hyjë opozita në zgjedhjet lokale?

LEXO DHE :  Historia e helikopterit të ushtrisë që e përdorte Zajmina për videoklip!

Këto dhe shumë pyetje do të marrin përgjigje sonte në emisionin “Dritare me Rudinën”, ku janë të ftuar përfaqësues të PS, PD dhe LSI, analistë etj. Na ndiqni sonte në orën 21:00 në News24/BalkanWeb

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.