Çfarë fshihet pas dhimbjes së kyçit të këmbës!

Kyçet e këmbëve na dhembin të gjithëve nganjëherë. Në disa raste nuk e dimë se çfarë fshihet pas dhimbjes së tyre. Thyerje, tendosje, ja si të kuptoni çfarë po ndodh me kyçin tuaj!

Si pasojë e ushtrimeve të shpeshta, ndodh që kyçi të ndrydhet.

Dritare.net ka sjellë për juve, disa arsye që ju tregojnë çfarë fshihet pas dhimbjes së kyçit të këmbës. Zbulojini në galerinë më poshtë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  6 produkte të rrezikshme, që prindërit duhet të mendojnë dy herë, para se t’i blejnë

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

 

 

 

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.