Çfarë duhet të hani për të mbetur shtatzënë!

Duke ngrënë në mënyrën e duhur dhe ushqimet  e duhura, ju mund ta rrisni më shumë fertilitetin Një dietë  e bazuar në disa ushqime, ju mban shëndetshëm gjatë shtatzënisë, por rrit edhe fertilitetin. Ekspertët thonë se, nëse doni të mbetni shtatzënë, duhet të hiqni dorë nga ushqimet që ju sëmurin, por të shmangni edhe alkoolin. Dritare.net ka sjellë për ju disa 8 ushqime,  që ju ndihmojnë të  mbetni shtatzënë dhe ju rritin fertilitetin. Klikoni fotogalerinë më poshtë për të parë se, cilat janë ushqimet që ju ndihmojnë të mbeteni shtatzënë. Ps: Nëse nuk ju hapen, hyni në faqe dhe i gjeni më lehtë.

LEXO DHE :  Çmendet politikani malazez: Do të ndërtoj mure me Shqipërinë dhe Kosovën

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.