“Çdo ditë dëgjoj këngë të trishta”, Rozana Radi tregon çfarë po i ndodh!

Rozana Radi, me ndjekësit e saj në Instagram, ka ndarë një hall që të gjitha ata që jetojnë në pallat, mund ta kenë përjetuar.

Ajo ka treguar sesi një fqinja e saj është ndarë nga i dashuri, dhe çdo ditë është e detyruar të dëgjojë këngë të trishta. Rozana shkruan se aq shumë e kanë mërzitur këto këngë, sa të gjithë komshinjve ka filluar t’u mungojë i dashuri i saj.

LEXO DHE :  Horoskopi javor 18- 24 nëntor 2019

“Kam një komshie ngjitur në derën time që është ndarë nga i dashuri, dhe çdo ditë dëgjoj me zë shumë të lartë muzikën më të trishtë në botë! Aq shumë na ka mërzitur me këngë të dhimbshme, saqë ka filluar t’i mungojë  të gjithë komshinjve, i dashuri i kësaj”, shkruan Rozana në Instagram./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.