Cardi B shpërndan foto shokuese të këmbëve të saj

Reperja e njohur me famë botërore Cardi B, përmes një postimi në Twitter, i ka treguar të gjithë botës sesi i fryhen këmbët kur ajo fluturon me avion.

Shikoi si ënjten këmbët e mia sa herë kam fluturime, e stomaku më fryhet edhe më shumë. Ja përse doktori më ka thënë t’i ndaloj shfaqjet e mia e jo për shkak se nuk ka shitje biletash.”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama me Presidentin e KE: Tusk, një nga zërat më të fortë të frontit pro negociatave!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.