Çantat që duhet të blini patjetër këtë sezon!

Çantat janë padiskutim aksesorë të pandashëm në daljen tonë të përditshme. Kemi parë deri tani çanta të mëdha si valixhe, çantat e “Gucci” dhe “Chanel” që dolën vitin e kaluar dhe që u bënë trend, por nuk keni parë ende çantat më trend për sezonin pranverë-verë 2019.

Këtë vit do të mbizotërojnë çantat në forma të vogla të rrumbullakëta, në formë fuçie dhe me material kastor.  Janë shumë të bukura, të thjeshta që nuk kanë dizajne dhe janë të vogla, mjaftueshëm për të vendosur gjërat tona të përditshme. Shihni fotot në galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Mogherini e vendosur: Hapja e negociatave me Shqipërinë është vendim thelbësor

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.