Çantat e shpinës, stilet më trendi të vjeshtës!

Çanta e shpinës, është kthyer në një aksesor mode kohët e fundit, të cilën mund ta kombinosh me veshje të ndryshme, sipas rastit.

Fale markave të ndryshme të modës, çanta e shpinës, nuk është vetëm për ata/ato që shkojnë në shkollë, por tanimë është një trend mode për të gjithë. Veç të tjerash këto çanta na tregojnë edhe më fashioniste. Dritare.net ka sjellë për ju stilet më të veçanta të çantave të shpinës, për vjeshtë. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pse atletet Converse All Stars nuk do të dalin kurrë nga moda!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.