Cakaj dhe studentët/ Memet që po bëjnë xhiron e rrjetit

Padyshim se ndër lajmet më kryesore të ditëve të fundit ka qenë dekreti i Presidentit  Meta për Genti Cakën të cilin e refuzoi në postin e Ministrit të Jashtëm.

Nga ana tejëtër studentët vijojnë të zapotojnë disa fakultetet në Tiranë.

Këto dy tema janë bërë objekt i dhjetëra memeve të shpërndara në rrjetet sociale.

LEXO DHE :  9 filma Krishtlindjesh që do t’ju ngrohin zemrat, gjatë mbrëmjeve të ftohta!

Dritare.net sjell disa nga memet më të bukura të javës që po lëmë pas./ I.M-Dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga facebook, për të parë galerinë e plotë ju lutem klikoni në www.dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.