Buzhala sherr me Bollinon: Nuk mund të arrestohet opozita!

Gazetari Berat Buzhala është përplasur në “Open” me gazetarin Carlo Bolino në lidhje me ngjarjen e së enjtes në Shkodër, ku opozita është përplasur me policinë dhe Rama mbajtu tubimin elektoral.

Sipas Buzhalës nuk mundet që mazhoranca të zhvillojë një fushatë me një kandidat.

LEXO DHE :  Mjekja: Shkaku kryesor i kancerit, duhanpirja e ndotja

Kurse Bollino tha se nuk mund të ndalohen aktivitetet e Partisë Socialiste pasi Shqipëria është vend që lejon të gjitha forcat politike./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.