Burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës, pasditen e së mërkurës.

Raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa të plagosurat janë jashtë rrezikut për jetën./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Pas Partizanit, shkarkohet edhe trajneri i Teutës

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.