Burrel, përplasje mes policisë dhe qytetarëve në KZAZ 16

Në Burrel ka pasur përleshje mes policisë  dhe simpatizantëve të PD, të cilët kanë kërkuar lirimin e ambienteve zgjedhore. Si pasojë e përplasjes fizike ka disa të lënduar. Qytetarët kanë thyer xhamat e Pallatit të Sportit për të hyrë brenda dhe për të marrë materialet zgjedhore.

LEXO DHE :  Javier Bardem flet për fëmijërinë dhe nënën e tij: Një aktore në vitet 60’ respektohej më pak se një kurvë!

Ky nuk është rasti i parë i tensioneve në ambientet e KZAZ-ve në vend, pasi ditën e djeshme pati përplasje mes policisë dhe qytetarëve në qytetin e Tropojës ndërsa sot në Kavajë, Gjirokastër dhe Kamzë./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.