Bracelona shtang Liverpulin, gati për finalen e madhe

Barcelona ka arritur të fitojë në “Camp nou” me një rezultat të thellë 3-0 ndaj Liverpulit, në gjysëmfinalen e parë.

Një 90-minutësh spektkaolar dhe emocionues zhvilluan që të dyja skuadrat ku edhe pse rastet më të mira për shënim i patën miqtë, golat i shënoi Barcelona me anë të Suarez dhe Lionel Messit që realizoi një dopietë.

LEXO DHE :  Pse nuk e fitoi simpatinë e njerëzve Astiri dhe gruaja që sot na e bëri më të lehtë arrogancën tonë

FT| Barcelona-Liverpul 3-0

GOL: Suarez 26′, Mesi 75′, 82′ / I.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.