Botoks apo natyrale? Ja si i përgjigjet Vesa Luma fanses!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma është një ndër emrat më të pëlqyer dhe ndjekur të shoqëbzit në Shqipëri. Vesa tashmë nënë e një fëmije sërish vazhdon të ketë linja të mira trupore.

Përmes opsionit pyetje- përgjigje në Instagram një nga fansat i ka bërë një pyetje lidhur me bukurinë nëse është natyrale apo ka bërë botoks. Pyetjes “ A ki bo botoks” Vesa i përgjighet: “Jo nuk kam akoma, preferoj shumë trajtimet natyrale përderisa jam ende e re, por nuk e përjashtoj mundësinë që në një të ardhme nëse mendoj se do të mendoj se do të më bëj të lumtur, do ta bëj,”/A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Sot feston datëlindjen, shihni dedikimin e ëmbël që Jona Spahiu i bën burrit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.