Na ndiqni edhe në

Bota

Sot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që u çon makarona britanikëve, në shtëpi

Sot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që u

Engjëlli i vogël i princit William dhe Kate Middleton, sot feston 5-vjetorin e lindjes. Po, po flasim për princeshën Charlottte.

Sot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që u

Për të shënuar ditëlindjen e saj, Kensington Palace ka publikuar fotografi të reja të Charlotte teksa ndihmon prindërit të shpërndajnë makarona të bëra në shtëpi për banorët e Norfolk-ut të izoluar nga koronavirus, në fillim të kësaj jave.

Sot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që uSot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që uSot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që uSot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që u

Me flokët dhe sytë e saj të errët dhe në shumë aspekte të tjera, Charlotte është kopja e së ëmës, Dukeshës së Kembrixhit, kur ishte vajzë e re. Por ajo buzëqeshje e ëmbël, është pa dyshim e princit Uilliam.

Sot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që u

Këto foto kaq të bukura të Charlotte-s janë shkrepur nga mamaja e saj, e cila e adhuron fotografinë dhe do të regjistrojë çdo kujtim të së bijës./K.C/dritare.net

Sot feston 5-vjetorin, dalin fotot e princeshë Charlotte që u