Na ndiqni edhe në

Bota

Richard Gere bëhet baba për herë të tretë!

Richard Gere bëhet baba për herë të tretë!

Ylli i Hollivudit, Richard Gere dhe bashkëshortja e tij, Alejandra Silva, kanë mirëpritur djalin e tyre të dytë. Djali i çiftit të famshëm erdhi në jetë ndërsa çifti ishte karantinuar në fermën Pound Ridge. Nuk dihet asnjë detaj tjetër për emrin, apo kur erdhi në jetë engjëlli i vogël, informon dritare.net

Richard Gere bëhet baba për herë të tretë!

Gere, 70 vjeç dhe Silva, 37 vjeç, kanë një djalë 14-muajsh që quhet Alexander. Gere gjithashtu ka një djalë 20 vjeç nga një martesë e mëparshme. Silva ka një djalë me ish-burrin e saj, Govind Friedland.

Richard Gere bëhet baba për herë të tretë!

Gere dhe Silva u martuan në 2018-ën, 3 vjet pasi u takuan në 2015-ën dhe tani po rrisin katër fëmijë./K.C/dritare.net