Na ndiqni edhe në

Bota

Jennifer Aniston dhe unaza e pandashme që i dhuroi Brad Pitt

Jennifer Aniston dhe unaza e pandashme që i dhuroi Brad Pitt

Edhe pse martesa e tyre mbaroi 15 vjet më parë, ylli i "Friends" vazhdon ta mbajë bizhuterinë 500,000 dollarëshe. Dashuritë mbarojnë, bizhutë mbesin. Kjo është filozofia e Jennifer Aniston që pavarësisht se ka dy martesa të dështuara pas saj me Brad Pitt, ajo mund të ngushëllojë veten me unazat me gur të çmuar të marra nga ish-burrat e saj.

Jennifer Aniston dhe unaza e pandashme që i dhuroi Brad Pitt

Njërës i qëndron besnike, Jennifer. Unazës 500,000 dollarëshe që i dhuroi Brad Pitt, kur çifti i premtoi njëri-tjetrit dashuri të përjetshme. Ishte viti 1999 kur aktorja mori një unazë plot shkëlqim “Damiani” nga partneri i saj.

Jennifer Aniston dhe unaza e pandashme që i dhuroi Brad Pitt

Edhe pse dasma midis dy yjeve të Hollivudit përfundoi 15 vjet më parë, Jennifer nuk e ka mbyllur unazën në sirtar, por e tregon vazhdimisht dhe siç duket nuk i shkakton aspak nostalgji për të kaluarën./K.C/dritare.net